Vyberte stránku

XvENT

Beauty in simplicity

O nás

 

 

Naše spolupráce započala dlouhé roky zpět – měli jsme možnost vedle sebe vyrůstat, učit se a sbírat zkušenosti v korporátní společnosti.

Impuls pro založení vlastní firmy jsme dostali na podzim roku 2018. Tímto impulsem pro nás byla blížící se účinnost normy NZEB 2020 (Domy s téměř nulovou spotřebou tepla; vyhláška 78/2013) týkající se domů stavěných po roce 2020 a stav českého trhu, který nenabízel dostatečná řešení. Rozhodli jsem se to změnit a založili jsme svou druhou rodinu. Pojmenovali jsme ji Xvent a vydali se vlastní cestou. Cestou jednoduchosti.

Spolu se zabýváme vývojem vzduchotechnických jednotek se zpětným získáváním tepla a vlhkosti, které můžete využít v rodinných domech, bytech a komerčních objektech jako jsou kanceláře, školy, nemocnice. Naší prioritou je Vám dopřát jednoduché a cenově dostupné možnosti větrání a vytápění nejen při výstavbě, ale i u rekonstrukcí.

Administrativní pracovník

Zakládáme si na komunikaci a servisu, pokud s námi potřebujete cokoliv vyřešit, nechat nám zpětnou vazbu, vzkaz nebo poradit s objednávkou, dejte nám vědět na tyto kontakty:  

+420 467 070 233
office@xvent.cz

Radim

Radim

R&D Technologist

Pro svou práci je nadšený už mnoho let. Zkouší pro Vás realitu výroby a vymýšlí ty nejjednodušší technologické postupy při výrobě. V naší partě je ten, který udržuje práci zábavou. Princip elektroniky Vám vysvětlí se stejnou lehkostí jako vtip od Urbana.

+420 770 199 181
radim.kmonicek@xvent.cz

Janek

Janek

R&D Designer

Velmi zkušený konstruktér, který do svých projektů dává srdce. Jeho pozitivní přístup nás stmeluje, motivuje a posouvá vpřed. Na firemním večírku ho najdete podle kytary v ruce, ve firmě podle typického smíchu.

+420 770 199 182
jan.teichmann@xvent.cz

Karel

Karel

Purchasing Manager

Karla znáte všichni. S Karlem komunikujete, pokud nám chcete nabídnout spolupráci ve výrobě, nákupu nebo prodeji. Pro nás je Karel ten, kdo se stará o naši rodinnou pohodu. Posílá nás na různé společenské akce, divadla, kina, koncerty. Je to naše kulturní komise o jednom členu.

+420 770 199 180
karel.vavrena@xvent.cz

Zuzi

Zuzi

Sales manager

Obchod, marketing, administrativa. Zuzi pro její všestrannost využíváme ve všech těchto oblastech.  Její komunikativnost, otevřenost a férový přístup si můžete ověřit sami, pokud budete chtít uzavřít distributorskou smlouvu nebo od nás zajistit větší zakázku.  

+420 778 482 517
zuzana.sochorova@xvent.cz

Zuzka

Zuzka

Management

Nejen investorka našich projektů. Kontroluje a přirozenou autoritou udržuje chod kanceláře dle domluvených pravidel. Doma se stará o manžela, tři děti, psy, králíky a přebytečnou energii vybíjí při rajtování koní.

+420 467 070 233
zuzana.hazukova@xvent.cz